Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Sportovní sluchátka s krásným designem: JBL Everest 110

TouchIT

30.01.2018

Sluchátka řady Everest jsou určená pro sportovce. Jejich cena je vyšší než v případě modelu T110BT, ale i zvuk je lepší a celkový koncept je zaměrený na aktivní pohyb. Tato sluchátka drží v uchu jako přibitá.
Konstrukce je však trochu jiná a součástí každé mušle je nejen nástavec do ucha, ale i aretační gumový výčnělek. I ty máte v balení na výměnu, čímž si je přizpůsobíte přesně pro svoje ucho. Zajímavostí je i to, že baterie je umístěna v mušlích. Takže je tu 2 × 60 mAh kapacita a taktéž se sluchátka nabijí do dvou hodin. 

Z pravé mušle je vedený ovládací prvek s trojicí tlačítek na ovládání hudbu a hovorů. Tlačítka jsou na přítlak silnější. Je potřeba je pořádně zmáčknout. Zde je umístěný microUSB konektor na nabíjení sluchátek. Kabel je v tomto případě válcovitý. V praxi jsme ale nezaznamenali žádné problémy s nadměrným zamotáváním sluchátek. Koncept tohoto řešení se nám líbil – umístit baterii přímo do mušlí a ponchat je spojené kabelem. Stále mají příznivou cenu a neztratíte je.

JBL Everest 110

Everest 110 mají zvuk JBL Pro Audio. Je extra detailní, což je vidět i v tabulce na frekvenčním rozsahu. Oblíbíte si je i na běžné poslouchání, nejen vysloveně při sportovních aktivitách. Dynamické basy a překreslené středy s výškami nás zaujaly. Jde o jedny z nejlepších sluchátek ze sportovní edice. Dostupné jsou v černé a bílé barvě. 

Hodnocení
+ detailně podaný zvuk,
+ drží pevně v uších,
+ výdrž baterie
– žádné

Verdikt JBL Everest 110 jsou sluchátka na sportování. To je jasné už z jejich designu. Avšak pozor, hrají výborně a mají vysoký frekvenční rozsah. Zvuk JBL Pro Audio nás opravdu překvapil, až tak silný zážitek jsme nečekali.

Pošlete článek známému