Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

The Rock představil vlastní sluchátka se skvělými vlastnostmi. Dokonce i s relativně nízkou cenou

Startitup.sk

25.07.2018

Dwayne „The Rock“ Johnson, majitel titulu amerického nejzářivějšího úsměvu a nejvytíženějšího denního programu, na sebe opět poutá pozornost, když do světa elektroniky a gadgetů vstupuje se svými bezdrátovými sluchátky určenými pro cvičení s názvem UA Sport Wireless – Project Rock, jejichž cenovka začíná na 249 $ (215 €).
Vyrobené jsou společností JBL ve spolupráci s Under Armour, zdobí je Dwaynové logo „Brahma Bull“ a na trh je uvedli spolu s playlistem na Spotify s názvem Iron Paradise Airwaves, který sestavil samotný Dwayne. Oh, a abych nezapomněla, zároveň s představením sluchátek spouštěl Rock prodej vlastní značky, respektive kolekce, oblečení a vybevení pro sport Chase Greatness ve spolupráci s Under Armour a novou tréninkovou obuv, kterou sám pomáhal navrhnout.

JBL Under Armour

Vraťme se ale zpět ke sluchátkům. Z technického hlediska jsou v podstatě novou edicí sluchátek Under Armour Sport Wireless s kombinací nekolika už známých materiálů. Dostaneš meteriál známý z kolekce SuperVent, kterým jsou po obvodu obložené části dotýkající se uší pro zvýšenou průdušnost. Tento materiál se kombinuje se specifickým materiálem od Under Armour na vnitřních částech sluchátek a "čelenky" pro co nejjemnější pocit a zvýšenou stabilitu a pevnost.

Slib, že sluchátka budou držet pevně a nepohnou se ať je cvičení jakkoliv intenzivní, může působit opravdu odvážně a vzbuzovat jistou skepsi. Ale pokud se budeme držet samotných faktů, musíme uznat, že snímatelné vložky s možností jejich vyprání je opravdu skvělou vychytávkou, především proto, že se jedná o sluchátka určená ke cvičení, kde je intenzita pocení mnohonásobně vyšší. Součástí balení je i větrané tvrdé pouzdro. A v neposlední řadě, sluchátka jsou sklápěcí.

JBL Under Armour

Technologický prínos spoločnosti JBL je zvýraznený funkciou super rýchleho nabíjania, keď už za 5 minút nabíjania získaš hodinu bezdrôtového hrania a taktiež funkciou TalkThru, ktorá tlmí hudbu a tak ti umožní hovoriť s ľuďmi v okolí. Batéria s kapacitou 610mAh ti ponúkne 16 hodinovú výdrž a k plnému nabitiu ti postačia len 2 hodiny.

Zabudovaný mikrofón je možné použiť aj na aktiváciu a príkazy pre Siri alebo Google Now. Zatiaľ sa zdá, že jedinými nevýhodami sú absencia portu USBC, nakoľko využíva klasické Micro USB a druhou nevýhodou je, že síce podporuje Bluetooth 4.1, no neponúkne vyššiu kvalitu ako je štandardné AptX. O slúchadlá je naozaj obrovský záujem, a to až tak, že sú momentálne úplne vypredané.

JBL Under Armour

Pošlete článek známému