infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

The Rock představil vlastní sluchátka se skvělými vlastnostmi. Dokonce i s relativně nízkou cenou

Startitup.sk

25.07.2018

Dwayne „The Rock“ Johnson, majitel titulu amerického nejzářivějšího úsměvu a nejvytíženějšího denního programu, na sebe opět poutá pozornost, když do světa elektroniky a gadgetů vstupuje se svými bezdrátovými sluchátky určenými pro cvičení s názvem UA Sport Wireless – Project Rock, jejichž cenovka začíná na 249 $ (215 €).
Vyrobené jsou společností JBL ve spolupráci s Under Armour, zdobí je Dwaynové logo „Brahma Bull“ a na trh je uvedli spolu s playlistem na Spotify s názvem Iron Paradise Airwaves, který sestavil samotný Dwayne. Oh, a abych nezapomněla, zároveň s představením sluchátek spouštěl Rock prodej vlastní značky, respektive kolekce, oblečení a vybevení pro sport Chase Greatness ve spolupráci s Under Armour a novou tréninkovou obuv, kterou sám pomáhal navrhnout.

JBL Under Armour

Vraťme se ale zpět ke sluchátkům. Z technického hlediska jsou v podstatě novou edicí sluchátek Under Armour Sport Wireless s kombinací nekolika už známých materiálů. Dostaneš meteriál známý z kolekce SuperVent, kterým jsou po obvodu obložené části dotýkající se uší pro zvýšenou průdušnost. Tento materiál se kombinuje se specifickým materiálem od Under Armour na vnitřních částech sluchátek a "čelenky" pro co nejjemnější pocit a zvýšenou stabilitu a pevnost.

Slib, že sluchátka budou držet pevně a nepohnou se ať je cvičení jakkoliv intenzivní, může působit opravdu odvážně a vzbuzovat jistou skepsi. Ale pokud se budeme držet samotných faktů, musíme uznat, že snímatelné vložky s možností jejich vyprání je opravdu skvělou vychytávkou, především proto, že se jedná o sluchátka určená ke cvičení, kde je intenzita pocení mnohonásobně vyšší. Součástí balení je i větrané tvrdé pouzdro. A v neposlední řadě, sluchátka jsou sklápěcí.

JBL Under Armour

Technologický prínos spoločnosti JBL je zvýraznený funkciou super rýchleho nabíjania, keď už za 5 minút nabíjania získaš hodinu bezdrôtového hrania a taktiež funkciou TalkThru, ktorá tlmí hudbu a tak ti umožní hovoriť s ľuďmi v okolí. Batéria s kapacitou 610mAh ti ponúkne 16 hodinovú výdrž a k plnému nabitiu ti postačia len 2 hodiny.

Zabudovaný mikrofón je možné použiť aj na aktiváciu a príkazy pre Siri alebo Google Now. Zatiaľ sa zdá, že jedinými nevýhodami sú absencia portu USBC, nakoľko využíva klasické Micro USB a druhou nevýhodou je, že síce podporuje Bluetooth 4.1, no neponúkne vyššiu kvalitu ako je štandardné AptX. O slúchadlá je naozaj obrovský záujem, a to až tak, že sú momentálne úplne vypredané.

JBL Under Armour

Pošlete článek známému