infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Tipy na darčeky pod stromček

PC Revue

17.12.2019

V technologickém časopise PC Revue z konce roku jsou zveřejněny tipy na dárky pod stromeček. Redaktoři si vybrali i z portfolia značky JBL. Podívejte se s námi, co doporučují.
PŘENOSNÝ REPRODUKTOR JBL FLIP 5
Vezměte si svou oblíbenou hudbu na cesty prostřednictvím výkonného JBL Flip 5. Lehký bluetooth reproduktor JBL FLIP 5 má vodotěsné provedení IPX7. Prostřednictvím funkce JBL PartyBoost lze spárovat dva kompatibilní reproduktory pro stereofonní zvuk nebo propojit několik reproduktorů kompatibilních s JBL PartyBoost, čímž vytvoříte ještě větší párty. Flip 5 poskytuje více než 12 hodin přehrávání a je dostupný v široké škále barev.

JBL Flip 5

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA JBL TUNE 500BT

Pohodlná sluchátka JBL TUNE500BT jsou vybavena 32 mm měniči JBL a zvukem JBL Pure Bass. Umožňují streamování výkonného zvuku bez kabelových připojení po dobu až 16 hodin, také připojení k Siri nebo Google Now bez použití vašeho mobilního telefonu. Pokud přichází telefonní hovor v průběhu sledování videa na jiném zařízení, sluchátka JBL TUNE500BT plynule přepnou na váš mobil. K dispozici jsou ve čtyřech jasných barvách s možností sklopení pro jejich snadnou přenosnost.

JBL Flip 5

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA JBL UNDER ARMOUR TRUE WIRELESS FLASH
Sluchátka poskytují skutečně bezkabelový zážitek a díky vodotěsnosti IPX7 a nástavcům do uší Sport Flex Fit jde o skutečné sportovní sluchátka, vhodné na všechny kondiční tréninky. Prostřednictvím technologie BionicHearing, vybavené technologií TalkThru, můžete slyšet svého trenéra a prostřednictvím technologie AmbientAware můžete poslouchat své okolí pro zajištění zvýšené bezpečnosti. Baterie vydrží 5 hodin na jedno nabití. Pokud jste na cestách, můžete svá sluchátka použít na dalších 20 hodin přehrávání pomocí designového hliníkového nabíjecího pouzdra. Sluchátka mají výrazný zvuk laděný pro sport s bohatými basy, které obohatí váš trénink.

JBL Under Armour® Sport Wireless Flash

Pošlete článek známému