JBL.sk
Česká verzia
Prejsť na slovenskú verziu
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Tipy na darčeky pod stromček

PC Revue

17.12.2019

V technologickém časopise PC Revue z konce roku jsou zveřejněny tipy na dárky pod stromeček. Redaktoři si vybrali i z portfolia značky JBL. Podívejte se s námi, co doporučují.
PŘENOSNÝ REPRODUKTOR JBL FLIP 5
Vezměte si svou oblíbenou hudbu na cesty prostřednictvím výkonného JBL Flip 5. Lehký bluetooth reproduktor JBL FLIP 5 má vodotěsné provedení IPX7. Prostřednictvím funkce JBL PartyBoost lze spárovat dva kompatibilní reproduktory pro stereofonní zvuk nebo propojit několik reproduktorů kompatibilních s JBL PartyBoost, čímž vytvoříte ještě větší párty. Flip 5 poskytuje více než 12 hodin přehrávání a je dostupný v široké škále barev.

JBL Flip 5

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA JBL TUNE 500BT

Pohodlná sluchátka JBL TUNE500BT jsou vybavena 32 mm měniči JBL a zvukem JBL Pure Bass. Umožňují streamování výkonného zvuku bez kabelových připojení po dobu až 16 hodin, také připojení k Siri nebo Google Now bez použití vašeho mobilního telefonu. Pokud přichází telefonní hovor v průběhu sledování videa na jiném zařízení, sluchátka JBL TUNE500BT plynule přepnou na váš mobil. K dispozici jsou ve čtyřech jasných barvách s možností sklopení pro jejich snadnou přenosnost.

JBL Flip 5

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA JBL UNDER ARMOUR TRUE WIRELESS FLASH
Sluchátka poskytují skutečně bezkabelový zážitek a díky vodotěsnosti IPX7 a nástavcům do uší Sport Flex Fit jde o skutečné sportovní sluchátka, vhodné na všechny kondiční tréninky. Prostřednictvím technologie BionicHearing, vybavené technologií TalkThru, můžete slyšet svého trenéra a prostřednictvím technologie AmbientAware můžete poslouchat své okolí pro zajištění zvýšené bezpečnosti. Baterie vydrží 5 hodin na jedno nabití. Pokud jste na cestách, můžete svá sluchátka použít na dalších 20 hodin přehrávání pomocí designového hliníkového nabíjecího pouzdra. Sluchátka mají výrazný zvuk laděný pro sport s bohatými basy, které obohatí váš trénink.

JBL Under Armour® Sport Wireless Flash

Pošlete článek známému