infoinfo
Nakup a vyhraj 4denní zájezd na JBL Snow Party ve francouzských Alpách. Více info
Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Trojica bezdrôtových slúchadiel od JBL poteší každé ucho

TechBox

19.08.2020

JBL před letní sezónou přináší další modely bezdrátových sluchátek. Začátkem června jsme vám představili sluchátka JBL Tune 220TWS a JBL Live 300TWS a vyzkoušeli na vlastní uši skvělé JBL Club 950BT NC v souboji s Harman Kardon FLY ANC. Dnes pokračujeme s modely, které potěší nejen každé ucho, ale i různé tlustou peněženku. Začneme zajímavým on-ear kouskem JBL TUNE 750BTNC.
JBL TUNE 750BTNC
Sluchátka nabízejí aktivní potlačení hluku a JBL Bass Sound zdůrazňující basové tóny. Lehká konstrukce má poskytnout dostatek komfortu na jejich dlouhodobé používání.

O kvalitní zvuk se starají 40 mm měniče s 32 ohmovou impedancí, pokrývají frekvenční rozsah od 20 Hz do 20 kHz. Maximální výstupní výkon je 40 mW. Bluetooth ve verzi 4.2 podporuje profily A2DP v1.2, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2.

Vícebodové připojení umožňuje současné spojení se dvěma Bluetooth zařízeními, nezmeškáte tedy hovor na telefonu během sledování filmu na počítači. Pomocí tlačítek na náušníku můžete regulovat hlasitost, spravovat hovory a spouštět hlasové asistenty.

Trojica bezdrôtových slúchadiel od JBL poteší každé ucho

Polymerová li-ion baterie má kapacitu 610 mAh, zajistí 22 hodin poslechu hudby s vypnutou funkcí ANC a 15 hodin se zapnutou ANC. Na plnou kapacitu se nabije za necelé dvě hodiny.

JBL TUNE 750BTNC se dají složit a přenášet bez rizika poškození. Jejich hmotnost je 220 gramů.

JBL TUNE 700BT
Bezdrátová sluchátka JBL TUNE 700BT nemají na rozdíl od modelu TUNE 750BTNC aktivní potlačení hluku. Jsou však stejně komfortní a posluchačům dokáží přehrát mohutný zvuk s plnými basy (JBL Pure Bass Sound).

Najdeme zde 40 mm měniče s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz. Maximální výstupní výkon je 40 mW, impendance měničů je 32 ohmů. Bluetooth 4.2 podporuje profily A2DP v1.2, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2.

Trojica bezdrôtových slúchadiel od JBL poteší každé ucho

Nechybí vícebodové připojení, které vám umožní současné spojení se dvěma Bluetooth zařízeními. Na tabletu můžete streamovat video a přitom nezmeškáte hovor na smartphonu. Pomocí tlačítek na náušníku si můžete regulovat hlasitost, přijímat/ukončovat hovory a spouštět hlasové asistenty.

Polymerová li-ion baterie s kapacitou 610 mAh zajistí 27 hodin poslechu hudby. Na plnou kapacitu se nabije za necelé dvě hodiny.

JBL TUNE 115BT
I tento in-ear model je vybaven zvukem JBL Pure Bass, umožňuje telefonovat bez použití rukou (3-tlačítkový dálkový ovladač s mikrofonem) a také zde můžete využít funkci vícebodového připojení Bluetooth.

O zvuk se starají 8,6 mm dynamické měniče (20 až 20 000 Hz) s impedancí 16 ohmů. Bluetooth 4.2 podporuje profily HFP v1.5, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.52.

Trojica bezdrôtových slúchadiel od JBL poteší každé ucho

Polymerová li-ion baterie má kapacitu 160 mAh, zvládne 8 hodin přehrávání hudby. Na plnou kapacitu se nabije za necelé dvě hodiny. Hmotnost sluchátek je 19,02 gramu. V balení naleznete kromě nabíjecího kabelu i 3 velikosti nástavců do uší (S, M, L).

Pošlete článek známému