Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Unboxing JBL Endurance Race a JBL Reflect Flow Pro

Michal Čabai

17.05.2022

Sport a pořádná hudba je ideální kombinace. Jak si můžete dopřát poslech vaší oblíbené hudby při sportu, který provádíte? V dnešním Unboxingu značky JBL si ukážeme sluchátka pro aktivní lidi, kteří milují kvalitní hudbu. Porovnáme si dva modely a to: JBL Endurance Race a JBL Reflect Flow Pro.

U sportovních sluchátek je nejdůležitější, aby nepadaly z uší a aby nás při sportování neomezovaly. U sluchátek JBL Endurance Race je používána technologie Twist log která pracuje s anatomií ucha tak, aby držely co nejpevněji. V případě JBL Reflect Flow Pro je vhodné stáhnout si aplikaci JBL Headphones "Check my best fit" která vám usnadní a pomůže se správným nasazením sluchátek a také si tam můžete nastavit zvuk podle vaší chuti pomocí ekvalizéru.

Oba modely nabízejí výrazný basový zvuk. JBL Endurance Race obsahuje dvojici mikrofonů pro kvalitní a čistý zvuk a model JBL Reflect Flow Pro má až trojici mikrofonů, přičemž třetí slouží k potlačení šumu z okolí. U obou modelů nám mikrofony poslouží k ovládání hlasových asistentů. Obě sluchátka jsou voděodolná a odolná vůči prachu.

Chcete se dozvědět víc? Klikněte na následující odkaz a dozvíte se, jak se jednotlivá sluchátka ovládají, jaké další funkce či vychytávky nabízejí či jaký je obsah balení.

Související produkty

Pošlete článek známému