Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

UNBOXING JBL Quantum 800 + Quantum 350 – porovnání produktů

Michal Čabai

19.04.2022

Hráči počítačových či jiných her nebo jinak řečeno gameři, potřebují kromě své šikovnosti také vhodné příslušenství, aby byli nejlepší a dokázali vyhrávat. Sluchátka patří mezi základní výbavu všech gamerů. V dnešním unboxingu si porovnáme sluchátka JBL Quantum 800 a Quantum 350.

Začněme tím, co mají tato sluchátka společná. Obě sluchátka využívají rádiovou komunikaci v pásmu 2,4 GigaHertzů. Obě mají nízkou hmotnost, takže vám ani po několika hodinách hraní nebudou překážet. Tato sluchátka jsou kompatibilní nejen s počítačem, ale lze je připojit i k herním konzolím, mobilu či MacBooku. Jedním ze základních potřeb gamerů je i vzájemná komunikace, což tato sluchátka umožňují díky mikrofonu.

Co se týče rozdílů, verze Quantum 800 má jako prémiovější verze více vymožeností. Quantum 800 nabízí více možností vypínání sluchátek, také mají větší dynamické měniče, výdrž baterie, RGB světelné efekty. A dokonce nabízí i aktivní potlačení vnějšího zvuku.

Pokud vás tyto produkty zaujaly, neváhejte klepnout na následující video. Dozvíte se v něm, co naleznete v balení, podrobnosti o rozdílech a společných vlastnostech sluchátek a mnoho dalšího.

Související produkty

Pošlete článek známému