Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Testovali sme pre vás: JBL JR POP

06.06.2020

Nová série praktických a reálných recenzí. V tomto seriálu dáváme vybrané produkty neprofesionálním recenzentům z řad běžných uživatelů, prodejních specialistů a spotřebitelů. Zapůjčujeme vždy konkrétní produkt a umožníme jim napsat, co si o něm myslí, své postřehy a zkušenosti. Články přinášíme v nezměněné podobě tak, jak nám je poslali. Máte zájem vyzkoušet své znalosti a schopnosti? Napište nám.
Z názvu se dá vyčíst, že tento reproduktor je určen pro děti. V balení se nachází usb kabel a manuál v různých jazycích. Slovenský manuál je nalepený na krabičce. Po bocích reproduktoru se nacházejí tlačítka hlasitosti, zapnutí a vypnutí, bluetooth a tlačítko pro zapnutí světelných efektů. Reproduktor má poutko na zavěšení.

Spárování s telefonem proběhne rychle pomocí tlačítka bluetooth. Tlačítko je třeba podržet a telefon ihned najde reproduktor. Nemá problém s Androidem ani s IOS. Zvuk ze samotného reproduktoru je velmi dobrý vzhledem k tomu, že stojí jen 24,90. Osobně si myslím, že tento reproduktor v dané cenové kategorii určitě nemá konkurenci, ať už po zvukové stránce, nebo co se týče odolnosti.

Nabíjí se pomocí usb kabelu a když je připojen k síti tak svítí zeleně. Když skončí nabíjení přestane svítit. Ocenil jsem různé světelné efekty při poslechu hudby, které zaujmou hlavně mladší generaci.

JBL JR POP Teal

+ Kvalita zvuku
+ Různé světelné efekty
+ IPX 7 odolnost vůči vodě
+ Na jedno nabití 5 hodin přehrávání
- Nic jsem nepostřehl

Pošlete článek známému