Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Vyhrajte JBL Boombox

TouchIT

23.01.2018

JBL Boombox je tak velký, že ho můžete nosit na ramenu, podobně jako starý kazeťák „dvojče“. Horní část je zároveň držadlem na přenášení. Je skoro půl metru dlouhý a váží 5,25 kg. Určený je na doma i na zahradu. Tím, že má certifikaci IPX7, přežije déšť, náhodné postříkání zahradní hadicí, ale i pád do bazénu.
Není určený na plavání, je třeba ho hned vytáhnout a utřít. Když ho máte doma, zvolíte si domácí režim. Použití např. na tenisovém kurtu, u bazénu nebo při chatové opékačce vyžaduje něco silnějšího. Stačí zapnout exteriérový režim a získáte o poznání silnější zvuk.


Technologie JBL Connect+ umožní zapojit více než 100 reproduktorů s podporou této možnosti. Kdo se cítí, může si jich nakoupit víc a ovládat je všechny přes smartphone. Pžední strana obsahuje dva 20 mm výškové měniče, boční strany mají dva basové měniče s průměrem 100 mm. Jsou voděodolné a jejich pulzování je vidět v závislosti na hlasitosti hudby.

K reproduktoru se dají externí zařízení (např. smartphony) připojit přes Bluetooth a pamatovat si bude naráz dvě zařízení. Navíc, stále je tu možnost propojení přes klasický audio kabel. Na zadní straně pod krytem jsou dva USB konektory na nabíjení dalších zařízení. Kapacita baterie je až 20 000 mAh, takže máte v reproduktoru pořádnou powerbanku. Reproduktor vydrží baterie napájet celých 24 hodin. Hudební zážitek z tohoto reproduktoru garantujeme!

Jak můžete JBL Boombox vyhrát? Vyhrat JBL Boombox je jednoduché. Stačí když do 11. 2. 2018 vyplníte krátkou anketu Mobil roku 2017 a budete ve slosování. Vyhrát můžete jednu z 9 skvělých cen. Klikněte sem a zapojte se do soutěže.

Pošlete článek známému