Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Vyhrajte reproduktor JBL Boombox s extrémním výkonem

TechBox

31.01.2018

Vyberte spolu s námi nejlepší mobilní zařízení minulého roku a získejte šanci vyhrát jednu z devíti hodnotných cen. Mezi nimi i přenosný reproduktor JBL Boombox s extrémním výkonem.
Už po jedenácté hledáme v anketě Mobil roku 2017 powered by O2 nejen nejlepší telefony, ale i příslušenství v podobě Bluetooth sluchátek, reproduktorů a inteligentních hodinek. Novou kategorií v tomto roce jsou gadgety, kde jsou nominované zajímavá zařízení z různých oblastí. Jedinou podmínkou je možnost jejich propojení se smartphonem. V anketě můžete hlasovat na stránce www.mobilroka.sk.

Hlasovat se určitě vyplatí, vyhrát můžete až 9 hodnotných cen. Jednou z nich je i Bluetooth reproduktor JBL Boombox, který nás v redakci mimořádně zaujal. Kvalitní reprodukce hudby, kterou si užijete díky baterii s velmi dlouhou výdrží a navíc odolnost vůči vodě jsou silné trumfy tohoto reproduktoru.


Dva tweetry velikosti 20 mm se starají o krásné výšky, které jsou bez zkreslení i na nejvyšší hlasitosti. Taktéž střední tóny jsou dostatečně výrazné. Mohutný basový projev zabezpečuje dvojice 4-palcových wooferů. Celkový výkon je 2 x 20 W při napájení z baterie nebo 2 x 30 W při napájení z elektrické sítě.

JBL Boombox zaujme i odolností vůči vodě podle IPX7, což představuje ponoření do hloubky 1 m maximálně na 30 min. Boombox se však sám od sebe neponoří, ale zůstane plavat na vodě. Pokud se vám JBL Boombox v hodnotě 499 eur líbí, hlasujte v anketě Mobil roku 2017 powered by O2 nejpozději do 11.2.2018 a možná vylosujeme právě vás jako nového majitele tohoto reproduktoru. 

Pošlete článek známému