Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Xénia odporúča: Odolný reproduktor JBL Xtreme 2

TouchIT

02.09.2019

Nepatřím k lidem, kteří poslouchají hudbu při každé možné příležitosti, ale neznamená to, že bych hudbu neměla ráda vůbec.
Akorát ji nerada poslouchám přes sluchátka, protože mám citlivé uši a hlasitá hudba mi vadí. Jak jsem však psala v předchozím článku, velmi často a ráda poslouchám audioknihy a to i doma. Raději si zapnu audioknihu, jako televizor. Jen málokdy si vím v televizi vybrat program, který si chci podívat. I proto se mi reproduktor v domácnosti velmi sejde.

JBL Xtreme 2

Vybrala jsem si reproduktor JBL Xtreme 2. Není to sice úplná novinka, ale má několik výhod.

Reprodukce zvuku je velmi dobrá. Moje uši jsou citlivé nejen na vysokou hlasitost, ale i na kvalitu přehrávaného zvuku. Samozřejmě záleží i od nahrávky.

Další výhodou tohoto reproduktoru je jeho velikost a odolnost. Není nejmenší, ale stále je pohodlně přenosný, ve výbavě je i praktický popruh na přenášení, a dokáže ozvučit celkem velkou plochu i na otevřeném prostranství. Díky své odolnosti IPX7 se nemusíte o něj bát ani pokud náhodou spadne do bazénu nebo zmokne. Pokud jsou všechny krytky dobře zakryté, nic se mu nestane, proto je to výborný společník i na gardenparty či grilování v terénu.

JBL Xtreme 2

Reproduktor je vybaven Bluetooth technologií, takže jeho připojení k telefonu nebo přehrávači je velmi jednoduché. Na telefonu si dáte vyhledat zařízení v blízkosti, na reproduktoru stisknete tlačítko se symbolem Bluetooth a jednoduše obě zařízení spárujete. A párty může začít.

JBL Xtreme 2 podporuje i technologii JBL Connect + pomocí které můžete bezdrátově propojit až 100 JBL reproduktorů s touto technologií. A to je už jiné kafe.

Reproduktor má 10 000 mAh Li-ion baterii, která umožní přehrávání až 15 hodin. Já reproduktor nabíjím tak jednou za 10 dní při každodenním, tedy spíše každovečerním používání. Kromě toho může reproduktor sloužit i jako POWERBANK pro váš telefon, protože obsahuje i praktický USB výstup pro nabíjení.

JBL Xtreme 2

Výrobce přidal i jednu praktickou vychytávku na popruh a sice otvírák na láhve, který se na každé párty sejde.

Pošlete článek známému